Kartal Audi Özel Servis

Kartal Audi Özel Servis

 

Aktif Otomotiv  Audi Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuştur.

 

Aktif Otomotiv  Özel servis firması olarak Audi grubu araçlarınızın periyodik yağ bakımları, teknik yada yazılımsal sorunlarını çözerek hizmet veriyoruz.

 

Firmamız Audi Özel Servis olarak Kartal'da hizmet vermektedir. AUDİ ÖZEL SERVİS olarak AUDİ marka araçların A3, A4, A5, A6, Q5, Q7, Q8, modelleri başta olmak üzere her model AUDİ araca servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. Özilki Audi Özel servisi, işinin uzmanı, yıllarca yetkili servislerde, teknik servis elemanı hizmeti veren uzman personeller tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz. Dürüstlük ilkesi, kusursuz hizmet anlayışımızla sizlerinde AUDİ marka araçlarına servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. AUDİ marka araçlarınıza özel, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca 7/24 yol yardımı ile elektrik ve mekanik arızalarını en kısa zamanda gidermek ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

 

• Periyodik Bakım

 

• Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi

 

• Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

 

• Klima Tamiri ve Bakımı

 

• Genel Bütün Aksamların Bakım ve Onarımı

 

• 7/24 Yol Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis Hizmeti

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İstanbul Volkswagen & Skoda s

Tüm motorlu taşıtlar belirli

Motor yenileme işlemi aslında motorun söküle